Nature Genome Nedir, Nature Genome tırnak Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nature Genome Nedir, Nasıl Kullanılır?

 

 

 
Ünlü bilim adamları tarafından formülize edilen Nature Genome gerek içeriği gerek ise kullanımındaki pratiklik sebebiyle oldukça fazla sayıda kullanıcıya hitap etmektedir. Ünü dünya çapında yayılmakta olduğu için denemeye başlamak isteyenlerin sayısı da azımsanacak kadar değildir. Kullanım için ayrı ve fazladan zaman ayırmanıza hiç gerek yoktur. Hergün günde bir kez düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Uygulayacağınız bölgenin temiz ve kuru olması lazımdır. Daha sonra avucunuza bir fındık büyüklüğünde aldığınız ürünü bölgeye yedirerek ve hatta köpürene dek sürmeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra yıkayıp kurulayıp bölgenin hijyenik olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 
Ürün İçeriği Nasıl?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nature Genome 150 ml’lik şişesinde satışa sunulmuştur. Kendi özel şişesi üzerinde ürün içerik bilgileri ve tam adı bulunmaktadır. Resmi olarak satış yapan sitemiz siz değerli alıcılarına tamamen orijinal ürün gönderimi yapmaktadır. Böylece ürün ile ilgili doğru ve yeterli açıklamaya da ulaşmış olursunuz. Muhteviyatında aynı seda özü, adaçayı özü, gümüş iyon, laktik asit, çinko asit ve salistik asit bulunmaktadır. Tüm bileşenler nano teknoloji ile bir araya getirilmiştir. Kesinlikle ilaç olarak düşünülmemelidir, ürün yalnızca yardımcıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnanılmaz Ürün, İnanılmaz Fiyat!

 

 

 

 

 
Nature Genome bugün kadın ve ya erkek birçok kullanıcı tarafından aranmaktadır ve internet siteleri dahilindeki fiyat yelpazesinden en uygun ve kendi bütçelerine göre makul olanı tercih etmektedirler. Sitemiz sizler için inanılmaz bir fiyat oluşturarak bu özel ürünü sadece 90 liraya satışa sunmuştur. Yanlış duymadınız size özel bu harika fiyat avantajını kaçırmayın.

 

 

 
Sipariş Oluşturma ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nature Genome için sipariş formu hazırlarken sizden gereksiz ayrıntılar istenmeyecektir. Ad, soyad bilgilerinizle birlikte ürünü ulaştırmamızı istediğiniz adres detaylarını ve üründen kaç adet istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Siparişiniz hazırlandığında aynı gün paketiniz kargoya verilmektedir. MNG, Aras, PTT K argo güvencesiyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun paketiniz ayağınıza kadar gelir. Ödemenizi online olarak kredi kartı, EFT ve ya havaleyle de yapabilirsiniz, teslimatta nakit olarak da yapabilirsiniz.