Delay 48000 Sprey nedir ? Delay 48000 Sprey nerden alınır ?

 

 

 


 

 

Delay 48000 Sprey Nedir, Nasıl Satın Alınır?

 
Resmi olarak satış yapan firmamız sizi dünyaca ünlü markalar ve isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Delay 48000 sprey birçok kullanıcının dikkatini çekmekte ve hemen her gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanmaktadır. Sprey kendi orijinal kutusuyla gönderilmektedir. Kutu 45 ml’lik gerçek bir kutudur. Bir kutu yaklaşık 30 kullanımlıktır. Satın almak istediğiniz takdirde sitemizde açılan sipariş oluşturma sayfasından yararlanabilirsiniz. Açılan sayfadaki formu tam ve doğru bilgilerle doldurduğunuzda ürün siparişi vermiş olursunuz. Satın almayı kredi kartı, EFT, havale ve ya kapıda nakit ödeme olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 
Delay 48000 sprey bir kutu halinde sprey formunda satışa sunulmaktadır. Kullanımı gayet basit ve pratiktir. Üstelik fazla zamanınızı almaz. Uygulamayı yaklaşık 10 ile 15 dakika öncesinden yapmanız yeterli olacaktır. Yüzeye doğru yapacağınız 2 ve ya 3 kez püskürtme işlemi ile uygulamayı yapmış olursunuz. Sprey olarak kullanımı oldukça pratik olan ürünün orijinal kutusu üzerinde de gerekli açıklamalar yer almaktadır. Üretici ve ya ithalatçı firma bilgileri, saklama koşulları ve içerik detayları kutu ve ya ambalajında yazmaktadır. Ürünü serin bir yerde ve çocukların ulaşamayacağı yükseklikte muhafaza etmeniz önerilmektedir.

 

 

 

 
Ürün Muhteviyatında Neler Var?

 

 

 
Her popüler ürün gibi Delay 48000 sprey de içeriğiyle erkek kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Muhteviyatında phenoxyethanol, cellulose, propyl paraben, nicotine, L- arginine, methy nicotine, glycerin, propylene, glycol, hydrxyehyl, methyl paraben ve saf su bulunmaktadır.

 

 
Teslimat Bilgileri

 

 

 
Ürünü satın almaya emin olduktan sonra ödemenizi de gerçekleştirdiyseniz aynı gün kargo ile yola çıkmak üzere paketlenmektedir. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile güvenle, özenle ve itinayla taşınan paketiniz sadece sizin istediğiniz adreste belirttiğiniz kişiye teslim edilecektir. Özel paketleme seçeneği ile gizli kargo özelliğini de kullanabilir, paket içerisini özelleştirebilirsiniz. Teslim alırken kapıda ödeme de yapabilirsiniz.

 
Fiyatlandırma

 
Bugün vereceğiniz siparişlerde indirimli fiyat avantajıyla 1 kutu ürünü sadece 39 liraya satın alabilir ve talimatlarına uygun bir şekilde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.