Datça Acıbadem Macunu nereden alınır , Datça Acıbadem Macunu resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datça Acıbadem Macunu Kullanımı :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın almaya karar verdiğiniz bir ürünü nereden alırsanız alın satıcıya nasıl kullanıldığını sorma gereği duyarsınız. Sitemizde bununla ilgili gerekli açıklama yapılmakta ve müşterilerimiz bu konuda belirsizlik yaşamamaktadır. Ürün bir sabah bir de akşam olmak üzere iki kez kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça pratik ve basittir. Zaten almış olduğunuz ürün orijinal paket ve ambalajıyla geleceği için daha fazla bilgiye de ulaşmanız mümkündür. Ambalaj üzerinde üretici firma hakkında açıklamalar, kullanım şekli, muhteviyatı ve saklama koşulları gibi ek bilgiler de mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları Nelerdir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Datça Acıbadem Macunu serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Rutubetli ortamlar raf ömrünü kısaltmaktadır. Direkt güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ve karanlık bir ortamda muhafaza edilmesi uygundur. Son kullanma tarihi de önemlidir. Tarihi geçmiş ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız ve ya kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Datça Acıbadem Macunu İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Muhteviyatın nelerden oluştuğu yapılan incelemelerde pek çok tüketicinin ilk baktığı bölüm olarak belirtilmiştir. Çünkü özellikle günümüzde yapay ürünler fazlalaşmıştır. Herkes ya da her bilinçli tüketici daha doğal ürünleri tercih etmektedir. Macun bitkisel içeriği ile göz doldurmaktadır. İçerisinde zencefil, bal, meyan kökü ve acıbadem barındırmaktadır. Bu içerik bilgileri ile tüm dünyada da adından sıklıkla söz ettirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyaya başladığımız günden bu yana alıcılarımızın sayısı hızla artmıştır. Herkesin zahmetsizce ulaşabilmesi için bu indirimle 1 adet macun için sadece 49 tl, 2 adet için 79 tl ve 3 adet için ise 99 tl ödenmesi yeterlidir. Üstelik gönderimlerde kargo hizmeti için ücret alınmamaktadır. Ücretsiz kargo ve kampanyalı fiyatların birleşmesiyle oluşan cazip avantajları kaçırmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürüne tamamen sahip olabilmeniz için gerekli olan ödeme için sizlere çok çeşitli şıklar sunmaktayız. Sitemizde işlem yaparken banka hesabınızdan EFT ve ya havale yaparak ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme de bir diğer seçeneğinizdir. Nakit ya da kredi kartı yine bu ödeme için uygundur. MNG, PTT, Aras Kargo güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır.