Wubao Çayı nereden alınır , Wubao Çayı almadan önce okuyunuz ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wubao Çayı Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet alış verişlerinizde beğendiğiniz ürünü hangi siteden aldığınız önemlidir. Çünkü resmi satış yapmayan, ürün görseliyle uygun olmayan ürün gönderen, kargo hizmetlerinde aksamalar yaşatan adresler bulunmaktadır. Piyasa fiyatlarının çok üzerinde seçenekler sunan siteler de cebinizi yakmaktadır. Tüm bunların önüne geçebileceğiniz sitemiz üzerinden alış veriş yapmak hem zahmetsiz, hem güvenli hem de ekonominize uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Satın alma adımlarını takip ederek elde edeceğiniz orijinal ürününüzü belirttiğiniz adreste gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hologram etiketi bulunan orijinal ürün ve ambalajına kavuşmanız sayesinde kullanım koşulları, üretici firma ve ya menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, saklama koşulları gibi pek çok detaya da ulaşmış olursunuz. Siz değerli müşterilerimiz alışverişin her aşamasından keyif alabilsin ve satın alma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilsin diye günün her saati çalışan uzman kadromuz ve genç ekibimiz iş başındadır. Kullanımın düzenli olması ve kullanım talimatlarına uyulması sizi mutlu edecek etkenlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wubao çayı sadece bitki ve bitkisel bileşenlere yer verilmiş formülü ile bütün dünyada yankı uyandırmayı başarabilmiş nadide ürünlerdendir. Ürün satın alırken dikkatle incelediğiniz içerik bilgilerine kutu üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kendi kutusuyla muhafaza edeceğiniz ürünü rutubetli ortamlarda saklamayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sizin kendi standartlarınıza göre hazırlanan ödeme seçenekleri oldukça çeşitlidir. Böylece herkes kendi ekonomisine göre hareket edebilmektedir. Özenle hazırlanan paketiniz size teslim edilirken ödeme yapabilirsiniz. Bu iki şekilde yapılabilmektedir. Nakit para ile olabileceği gibi kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı yardımıyla kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Ama siz bu yöntemi yani kapıda ödemeyi uygun bulmuyorsanız işlemleriniz devam ederken site üzerinden de havale, EFT ve ya kredi kartı şıklarını da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MNG, PTT, Aras Kargoya gelen paketiniz içeriğine göre 1 adet 24 tl + 8 tl kargo ücreti, 3 adet ürün 72 tl + ücretsiz kargo ve 6 adet 119 tl + ücretsiz kargo olarak ücretlendirilmektedir. Gereksinim duyduğunuz ürün miktarını sipariş formunda ayrılan kısımda belirtebilirsiniz. Mutlu alışverişler.