Matcha Premium nedir, Matcha Premium Japanese nasıl kullanılır ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Ülkemizde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha bitkisi dünyada sapı, kökü, yaprağı olarak çoğunlukla kullanılan bir bitkidir. Japonya’da yetişen bitki buradan tüm dünyaya yayılmıştır. Bitkinin yaprakları kurutularak ve taş değirmende ezilerek toz haline getirilmektedir. Hatta Japonya’nın yeşil çayı olarak da anılmaktadır. Bu toz haline getirilen bitki şaseler halinde paketlenmektedir. Kullanımı, içeriği ve şimdi sitemizin resmi satış imkanı ile ülkemizde de satılmakta ve kullanılmaktadır. Hatta kullananların yorumları ile denemeye başlamak isteyenlerin de oranı artmaktadır. Sipariş adımından teslimata kadar yanınızda olacak olan müşteri temsilcilerimiz ile keyifli bir alış verişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz her değerli müşterisine üstün hizmet anlayışıyla hizmet vermekte ve yardımcı olmaktadır. Adınız, soy isminiz, açık adresiniz gibi teslimat bilgilerinin yer aldığı sipariş formunda ürün talep edilme adedini ve dilediğiniz kargo şirketini de ekleyebilirsiniz. Ayrıca ödeme seçeneklerini de bu kısımda tercih edebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş ile hazırlanan paketinizin içindeki ürün ya da ürünler %100 orijinaldir. Sizler oturduğunuz yerde rahatlıkla beklerken ayağınıza kadar gelen gönderiniz en geç iki iş gününde elinize ulaşır. Ödemenizi kapıda ve ya online olarak yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium sadece bitkisel bir üretimdir. Matcha bitkisinin yaprakları kullanılan ürün şase olarak satıştadır. Bir kutuda 20 adet şase bulunmaktadır. Kullanırken dikkat edilmesi gereken çok komplike durumlar yoktur. Basit bir kullanımı vardır. Bir şaseyi su, kahve ve ya süt içerisinde karıştırarak tüketebilirsiniz. İçmek istemezseniz bunun yerine yoğurdunuza karıştırabilirsiniz. Evde ekmek yapanlardansanız 200 gr ekmek için 1 şase kullanarak da tüketebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerle kullanımında bir sorun yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hem kadın hem erkek kullanıcıların tercih ettiği bu popüler ürün için fiyatları indirdik. Yeni listemize göre 1 adet Matcha Premium 49 tl, 3 adet ürün 99 tl, 5’li set 149 tl, 7’li set 189 tl ile satılmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneğimizi de unutmayınız. Ürünler PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo güvencesiyle sizlere ulaşmaktadır. Mutlu ve iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, keyifli alışverişler.