İsveç şurubu nedir , isveç şurubu nereden alınır ?

 

 

 

 


 

 

 

 

 

İsveç Şurubu

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün adından da anlaşılacağı gibi İsveç’ten gelmektedir. Bir zamanlar çok iyi bilinen ve tanınan Samst 104 yaşında ölmüştür. Ölümünden bu yana kullanılmaktadır. Şurup tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. İçerinde kimyasal barındırmamaktadır. Ürün bir ilaç olarak kullanılmamaktadır. Her hangi bir doktor yine her hangi bir hastalığın tedavisi için reçete etmemektedir. Şurup sahibi olmak için sitemiz içerisinde yer alan kolay adımları takip edebilirsiniz. Bunlardan ilki sipariş formu sayfasıdır. Bu sayfada ürününüzün teslim edileceği adres bilgileri, ad ve soyad detayları yer almaktadır. Ödemenizi kapıda ya da online yapabilir ve satın alabilirsiniz. Teslimat en geç iki iş gününde gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu almaya karar verdiğinizde sipariş oluşturur ve bize ulaşmasını sağlarsınız. İlgili birimimize ulaşan talebiniz doğrultusunda hemen depolarımızdaki stoklarımız kontrol edilir. İstediğiniz miktarda ürün özel olarak paketlenir ve aynı gün kargo şirketine verilir. Ödeme yapmak istediğiniz kanalı sipariş formunda belirtebilirsiniz. İsterseniz henüz internette işlemleriniz devam ederken dilediğiniz banka hesabınızdan havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde bir kredi kartı bilgisi kullanarak da satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme ile de isterseniz nakit olarak alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç Şurubu Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Şurup % 100 olarak sizlere ulaşır. Bunu üzerinde bulunan hologram etiketinden yani güvenlik etiketinden de anlayabilirsiniz. Resmi satış sitemizden size gönderilen orijinal paket üzerindeki tüm detayları dikkat ile okuyunuz. İçerik bilgileri, kullanım talimatları, üretici firma bilgileri, saklama koşulları hep bu açıklamalar içinde yer almaktadır. Kullanma talimatlarına uygun olarak kullanınız. Ürünü serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugün kullananların ve ya denemeye başlamak isteyenlerin sayısının hızla arttığı şurup içerisinde enginar yaprağı, Frenk kimyonu, karahindiba, kekik, zencefil, kişniş, zerdeçöp, biberiye, tarçın, mayıs papatyası, turunç kabuğu, yenibahar, karanfil ve kakule bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet İsveç şurubu 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 lira + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargoyla Aras, MNG, PTT Kargo sayesinde kapınıza kadar gelmektedir.