Green Temptation d9 Damla nedir , Green Temptation Damla kullananlar ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Green Temptation Damla Nerden Alınır?

 

 

 

 

 

 
Yeni ürünleri beğenenler sayesinde denemeye başlamak isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Günümüzün getirdiği yeni düzen alışveriş standartlarını da değiştirmiş durumdadır. Kimse fiili anlamda dolaşarak vakit kaybetmek istemiyor. Herkes çalışan, üreten bir profilde yaşamını devam ettirdiği için arta kalan zaman diye bir lüks yaşanmıyor. Bu sebeple güvenilir adreslerden hızlı ve kaliteli bir alışveriş yapmak daha cazip hale gelmiş bulunmaktadır. Sitemiz resmi olarak satış yaparak tüm kullanıcıları için güvenli alış verişin kapılarını açmaktadır. Satın almak için sipariş formunuzu oluşturup bize iletmeniz yeterlidir. İlgili birimler stok temin etme, paketleme ve gönderim kısmı ile ilgilenecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapıda Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Green Temptation Damla birbirinden kolay ve pratik adımlarla artık sizin evinizde de hayat bulabilir. Kısa sürede birkaç soruyla sipariş formunu oluşturur ardından seçtiğiniz kargo şirketi ile teslimatın yapılmasını beklersiniz. Üstelik bu süre iki iş gününü geçmemektedir. Kapınıza gelen kargo görevlisi yanında pos cihazı da bulundurmaktadır. Bu şekilde isterseniz kredi kartı bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmadan kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine kendi tercihinize göre kapıda nakit para ile de ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Green Temptation Damla tamamen bitkisel bir formülle meydana getirilmiştir. Bileşenleri arasında bitkiler, bitki özleri, bitki suları yer almaktadır. Bu formül ile tüm dünyada adından söz ettiren ürün şimdi çok değerli müşterilerimiz için sitemizde de satışa sunulmuştur. Üstelik en uygun ve hemen her bütçeye göre tasarladığımız ve güncellediğimiz fiyat listemiz, hızlı teslimat avantajımız ve de ücretsiz kargo fırsatı ile ayağınıza gelmektedir. Aldığınız ürünü kendi kutu ve ambalajında saklayınız. Nemli ortamlardan koruyunuz. Serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeyi tercih ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Damla Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Piyasada damla olarak bulunan ürün bu formundan dolayı oldukça kolay ve basit bir kullanım imkânı sunmaktadır. Kullanım detayları güvenlik etiketli ürün üzerindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MNG, Aras, PTT Kargo ile gelen paketinizi 1 adet ürün 89 tl, 2 adet 179 tl ve 3 adet 219 tl şeklinde indirimli fiyat avantajlarıyla teslim alabilirsiniz.