Sığla Yağı Kremi, Nasıl Kullanılır, Sipariş Ver, Kullanıcı Yorumları, Nerede Satılır


 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla Yağı Kremi Satın Alma !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet web siteleri aracılığıyla kolayca sipariş vererek aldığınız ürünlere bir yenisi daha eklendi. Krem için gerekli araştırmayı yaptıktan, fiyat mukayeselerinizi tamamladıktan ve içerik, kullanım şekli bilgilerini edindikten sonra satın almak için resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Satın alma adımlarının ilki sipariş verme aşamasıdır. Bu aşamada ürünün ulaştırılacağı nokta ve kişi ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olunuz. Sonrasında kargo süreci başlamaktadır ve nihayetinde ödemenizi de yaparak ürüne tam olarak sahip olursunuz. Sığla yağı kremi hemen şimdi bu ürün için dilediğiniz miktarda siparişte bulunabilir ve arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile paketinizin elinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ve ya birden fazla ürün için sipariş verdiğinizde ilgili birimimiz hemen siparişinizi hazırlamaya başlar. Hazırlanan paketiniz aynı gün kargo şirketi çalışanına ulaştırılır. Bu sayede hızlı teslimatınız başlamış olur. En geç 4 iş günü sonunda verdiğiniz adreste ürün elinize teslim edilir. Bazı müşterilerimiz de ürün ya da ürünlerini kargo şubesinden teslim almak istemektedir. Bu da mümkün olan bir diğer teslimat türüdür.

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün !

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizden sipariş formu oluşturduğunuzda sizlere % 100 orijinal ürün gönderilmektedir. Bu ürünün orijinal olup olmadığını üzerindeki güvenlik etiketinden ya da hologram etiketinden anlayabilirsiniz. Orijinal ürün sahibi olduğunuzda ambalaj üzerinde yazan açıklamalar da size yol göstermektedir. İçerik bilgisi, kullanım talimatı, öneriler, üretici firma bilgisi gibi dikkatle okunması gereken açıklamalar bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Yolları !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda ödeme ve ya online olarak EFT, havale ve ya kredi kartı kullanma gibi farklı ödeme kanalları bulunmaktadır. Ödeme tipinizi sipariş formunda belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli ve İçerik ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel karışımlardan elde edilen yağ ürüne dönüştürülmektedir. İçeriğin bitkisel oluşu da satış oranını yükseltmiştir. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye yumuşak hareketlerle sürebilirsiniz.  Yan etki olursa kullanmayınız. Yakın sağlık kuruluşunda uzman hekime danışınız. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Ambalajda yazan kullanım talimatlarını ve uyarıları dikkate alarak kullanınız. Gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla yağı kremi her isteyen alabilsin diye devam eden tanıtım fiyatlarımızla 1 adet ürün 79 tl, 2 adet ürün 139 tl ve 3 adet ürün ise 199 tl’dir.