Dr piton hap nedir , dr piton kapsül ve jel nereden alınır ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Dr Piton Hap Nasıl Sipariş Edilir?

 

 

 

 

 
Dr Piton Hap satın alma sürecini mümkün olduğunca zahmetsiz halledebilmeniz için şimdi sitemizde uygun satışlar yapmaktayız. İlk olarak sipariş ver butonuna tıklayacağınız sipariş formu sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Bazı kişisel bilgiler için ayrılmış boşluklar bulunmaktadır. Ürünün ulaşmasını istediğiniz kişinin ad ve soyadını, paketin teslim edileceği adresi açık olarak yazmanız gerekir. Adres bilgisi verirken muhakkak evinize, iş yerinize ait olma zorunluluğu yoktur. Bu kısmı teslimatın yapılmasını istediğiniz detayla doldurabilirsiniz. Formda kaç adet ürün istediğinizi ve gizli paket isteyip istemediğinizi de belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Gizli Paket Ne Demek?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bazı kullanıcılar ürün sipariş ederken paket yapılıp teslim edilme aşamasına kadar başkalarının detaylı bilgi öğrenmesini ve bilmesini istemeyebilirler. Bu yüzden gizli paket isteğinizi bildirdiğinizde paketinizin üzerinde açıklayıcı bir resim ve ya yazı bulunmayacaktır. Böylece sizler üçüncü kişilerin bilgi edinmesini önlemiş olursunuz. Sadece siz teslimattan sonra açıp içeriği görebilirsiniz. Kişisel güvenlilik ihtiyacı bizim için önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Müşteri Memnuniyeti

 

 

 

 

 

 

 

 
Yola çıktığımız ilk günden beri müşterilerimizin sorunsuz bir alışveriş keyfi yaşamasını amaç edinmiş bulunmaktayız. Sipariş verirken her hangi bir bilgide eksik ya da yanlış ayrıntı olduğunu düşünüyor iseniz bunu müşteri temsilcilerimiz yardımıyla çözebilirsiniz. Teslimata kadar geçen sürede kargo hareketlerini takip edebilirsiniz. Kendi durumunuza göre dilediğiniz bir ödeme kanalını seçebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz sisin hoşnutluğunuz içindir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Hangi Maddelerden Oluşuyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bileşenleri panax, L- Argının, sindenafil ve sitrülin gibi maddelerden oluşan ürün ilaç değildir. Sadece bitkisel bir gıda takviyesi olarak piyasada bulunmaktadır. Ürünü lütfen kendi kutu ve ambalajında saklayınız.

 

 

 

 
Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir kutu ürün içinde 8 kullanıma karşılık gelen jel bulunmaktadır. Eğer çoklu paketlerimizden seçerseniz jelden sonra booster hediyemizi de kullanabilirsiniz. Ürünü akşam yemeğinizden sonra almanız uygun görülmektedir. Son kullanma tarihine dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 
.1 adet 49 tl + kargo ücreti, 3 adet 119 tl + 1 adet Booster hediye, 6 adet 199 tl + 2 adet Booster hediye olarak MNG, PTT, Aras Kargoyla gönderilmektedir. Kapıda ödeme yapabilirsiniz.