Keto tabs nedir , Keto tabs ketojenik tablet resmi satış sitesi

 

 

Keto tabs Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

Satın almaya karar verdiğiniz ürün miktarını sipariş formunuzu bitirirken muhakkak belirtiniz. Stok durumlarımız kontrol edildikten sonra siparişiniz paketlenecektir. Size özel olarak yapılan paket aynı gün kargo şirketi çalışanına teslim edilecektir. Kullanımdan önce hologram etiketli ambalaj üzerinde bulunan bilgileri okumanız tavsiye edilmektedir. Okuyup anladıktan ve emin olduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Her gün aynı saatlerde bir adet kullanmanız gerekmektedir. Keto tabs içinde 30 tane softgel ketojenik tablet bulunan kutuyla satılmaktadır. Yani bir kutu bir ay yetebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme ve Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanmak istediğiniz ürün için adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında hazırlanan paketiniz dilediğiniz adrese teslim edilmek üzere yola çıkar. Paketinizi teslim almak için uzun süreler beklemezsiniz. Çünkü ortalama 1 ile 2 iş günü içinde kapınızda olur. Adresiniz neresi olursa olsun PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo güvencesiyle her noktaya aynı özenle dağıtım yapılmaktadır. Siparişinizin eksiksiz ve doğru bilgilerden oluştuğuna emin olunuz. Herhangi bir yanlışlık için müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto tabs ketojenik tablet içeriği tüm dünyada adından söz ettirmektedir. Bu formül pek çok farklı bileşenden meydana gelmektedir. Bu maddeler arasında molybdenum, omega3, ginko biloba,  omega6, omega9, alpha lipoic oil, serinaid folik asit, solenium, potasyum, kalsiyum, vitamin E.magnezyum, biotin, zinc, L-arginine, Korean ginseng, cromium, glutamic acid, vitamin B12, vitamin C, L-methionie sayılabilmektedir. Ürün bir ilaç kategorisinde değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde bir hekime danışmanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnanılmaz Fiyatlar!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmamak için hemen siparişinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde 1 adet ürün sadece 89 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl ve 6 adet ürün ise 299 tl ile satışa sunulmuştur. Birden fazla ürüne ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güzide kargo şirketlerimizden biri ile ayağınıza kadar gelen paketiniz için kapıda ödeme ile nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme seçenekleri de mevcuttur.