Peptit maya maskesi nedir, Peptit maya maskesi almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peptit maya maskesi İçindekiler:

 

 

Güneş koruyucu ürünün losyon olarak satışa sunulduğu internet sitelerinde orijinal ürün temin edemeyen ya da resmi satış yapmayan sitelerde içerik bilgisine rastlayamamanız da oldukça doğaldır. Biz hem size bu platformda bilgi veriyor hem de gönderdiğimiz güvenlik etiketli ürün ile kutu üzerinde yazan açıklamalarla destek sağlıyoruz. Losyon içerisinde mentha piperita leaf water, recutita flower water, glycerin ve water aqua kullanılmıştır. İçerik tamamen bitkiseldir. Ürün bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. Satın aldığınız ve teslim aldığınız orijinal ürünün üzerinde yazan bilgileri dikkatle okumanızı önermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken Dikkat Edilenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peptit maya maskesi kullanırken dikkat etmeniz gereken çok fazla etken bulunmamaktadır. Bölgenin temiz olması, ince bir tabaka sürülmesi ve 20 dakika önce kullanılması bütün işlemi özetlemektedir. Size ulaşan paket içerisinde bulunan orijinal kutu da tüm sorularınıza yanıt olacak açıklayıcı yazılarla tasarlanmıştır. Ürünün son kullanma tarihine de dikkat ediniz. Tarihi geçen ya da geçmekte olan ürünleri kullanmayınız, atınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paket Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peptit maya maskesi bir adet için sadece 99 lira, 2 adete 189 lira ve 3 adete ise 279 lira ödemeniz gerekmektedir. Yeni denemeye başlayacaksanız bir adet alabilirsiniz. Ancak daha fazla sayıda vereceğiniz siparişlerde kargo hizmetinin de ücretsiz olduğunu unutmayınız. Hemen şimdi bir sipariş formu oluşturabilir ve ad, soyad, adres bilgilerinizi tam olarak girebilirsiniz. Bundan sonrası evinizin konforunda kısa süreliğine beklemek olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Yaparken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verirken karşınıza ödeme seçenekleri de çıkacaktır. Bunlardan biri online ödeme diğeri kapıda ödemedir. Bazı insanlar için havale, EFT daha kolay gelirken bazıları için ise kapıda ödeme daha güvenli gelmektedir. Bu sebeple sizlerin tercihine göre şekillenecek olan ödeme kanallarını oldukça çeşitli olarak hazırlamış bulunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Size özel olarak hazırlanan paketinizi isterseniz gizli paket olarak da seçebilirsiniz. Böylece paket içeriğinizi, ürün hakkında detayları başka insanların görmesini engellemiş olursunuz. Bu talebinizi notlar kısmına ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo paketinizi her yere ve herkese aynı itinayla teslim etmeyi başarmaktadır.