Dermo white krem nedir , dermo white kullanırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermo White Krem Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinizde her zaman resmi satış sitelerinden sipariş vermeniz önerilmektedir. Çünkü orijinal ürün temin eden bu adreslerden yapacağınız alış verişlerde sorunsuz bir deneyim yaşarsınız. Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Üstelik kargo şirketine de yine siz karar verebilirsiniz. Sipariş formunuzu hazırlarken size sunulan seçeneklerden istediğiniz kargo şirketini tercih edebilirsiniz. Hızlı teslimat ilkesinden ödün vermeyen isimlerle çalıştığımız için ürününüz kısa sürede elinizde olur. Ödemenizi de gerçekleştirdikten sonra ürünü teslim alabilir ve dilediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermo White krem kolay kullanımlı bir üründür. Hemen herkesin kolaylıkla uygulayabileceği ürün temiz cilt üzerine kullanılmalıdır. İyice temizlediğiniz bölge üzerine az miktarda bir krem sürmek üzere parmak uçlarınıza üründen bir miktar alınız. Dairesel hareketlerle masaj yapar gibi yedirmelisiniz. Haricen kullanılan ve günlük kullanım için uygun olan bu ürün ile ilgili daha detaylı bilgiye orijinal kutu üzerindeki açıklamalardan da ulaşabilirsiniz. Güvenlik etiketi ile teslim edilen ürününüzü mutlu günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermo White bitkisel içerikli bir üründür. Bileşenleri arasında arnica çiçeği, limon ekstraktı, zeytinyağı, Türk kahvesi ve beyaz pirinç bulunmaktadır. Ürünü kullandıktan sonra ağzının kapalı olduğundan emin olunuz. Son kullanma tarihi geçen ya da geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve asla kullanmayınız. Kutuyu güneş ışığından uzak, kuru ve rutubetsiz ortamlarda saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermo White krem için sipariş formu oluştururken kaç adet ihtiyacınız olduğunu hesaplayarak adet belirtiniz. Bir kutu yaklaşık bir aylık kullanım için uygundur. Siparişinizde belirttiğiniz ad, soyad ve adres bilgileri yanı sıra adet bilgisi, kargo şirketi ya da ödeme tipi seçimi gibi bilgiler ışığında paketiniz yola çıkmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile dağıtılan paketiniz en geç iki iş günü sonunda ayağınıza kadar gelmektedir. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün 1 adet 59 tl, 2 adet 109 tl, 3 adet ise yalnızca 159 tl olarak satışa sunulmuştur.