Brezilya Cevizli Çay nedir, Brezilya Cevizli Çay almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

Brezilya Cevizli Çay Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitelerinden alışveriş yapan özellikle bilinçli tüketicilerin hem cepleri hem de zamanları değer kaybetmemektedir. Çünkü kısa sürede oturduğunuz yerden tek tıkla istediğiniz ürün için sipariş verebilir ve kargo sürecinin gerçekleşmesinden sonra ürününüzü teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk aşama sipariş verme aşamasıdır. Sitemizde kısa yanıtlarla tamamlayabileceğiniz oldukça kolay bir formla karşılaşırsınız. Ad, soyad, adres bilgileriniz, kargo şirketi tercihi ve ödeme alternatifleri arasında seçim yaptıktan sonra onaylayarak tarafımıza ürün isteğinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri Takip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talebinde bulunduğunuz sipariş formu bize ulaştığında hemen paketleme servisi devreye girmektedir. Stoklarımızdan temin edilen orijinal ürün ve ya ürünleriniz özenle paketlenir ve aynı gün kargoya verilir. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo kalitesi ile taşınan paketiniz ortalama 1 ile 2 iş günü içinde ayağınıza kadar gelmektedir. Bu işlemler sıralamasını, paketinizin durumunu ve hareketlerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz aynı gün yola çıkan ürününüz size sorunsuzca teslim edilir. İsterseniz ödemenizi bu teslimat anında yapabilirsiniz. Buna kapıda ödeme yöntemi denmektedir. Bu yöntemde kargo görevlisinin yanında getirdiği pos cihazını kullanarak kredi kartı ile ya da tamamen kendi tercihinize göre nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde satın alım yapmak istemiyorsanız EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

Brezilya cevizli çaya artık neredeyse tüm dünya ülkelerinde bilinen ve kullanılan bir üründür. Kullanıcı yorumlarında bununla ilgili yorumlara da rastlayabilirsiniz. Kolay kullanımlı olması talep edilme sayısını da yükseltmektedir. Günlük kullanım için uygun olan ürün poşet çay olarak hazırlanmıştır. Gün içinde bir fincan sıcak suyun içinde demleyerek tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

% 100 bitkisel olan ürün size orijinal yani hologram etiketli kutusu ile gelir. Kutu üzerindeki açıklamaları dikkatle okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Bolivya, Peru ve Brezilya’da yetişen ağacın meyvesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 139 tl + kargo, 2 adet 229 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 319 tl + ücretsiz kargodur.