Balen Hindistan Cevizi Yağı Nereden Satın Alınır? Balen Hindistan Cevizi Yağı nasıl sipariş verilir?

 

 

 

 

 

Balen Hindistan Cevizi Yağı Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektörü gelişen teknoloji sayesinde ortaya çıkmış yeni bir alış veriş platformudur. Bu oluşum içinde farklı ürünlerin farklı hizmet şekilleri ile satışı bulunmaktadır. Siz de bu siteler arasında inceleme ve karşılaştırma yaparak ihtiyaç duyduğunuz ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz. Resmi satış sitemiz de şimdi istediğiniz bu ürün için kolay satış yöntemleri kullanarak size ulaştırmayı amaçlamaktadır. İsim, soy isim ve adres bilgilerini doğru bir şekilde doldurduktan sonra ödeme tipi seçimi ve kargo firması tercihlerinizi işaretleyebilirsiniz. Tüm bilgileri tamamladıktan sonra sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzu hazırladıktan yani ürün talebinizi belirttikten sonra bize ulaşan bilgiler ışığında paketiniz hazırlanır. Aynı gün yine vermiş olduğunuz adres detaylarına göre yola çıkar. Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo firmaları ile paketiniz taşınır. Eğer adres bilgileriniz yeterince açık ve anlaşılır ise teslimatınız en geç iki iş gününde yapılır. Fakat isteyen müşterilerimiz kargo şubesinden kendileri de paketlerini alabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi önemli bir aşamadır. Çünkü alış verişinize internet ortamında sanal olarak başlarsınız. Ancak en son aşamada gerçek ürüne gerçek ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Bu yöntemler sitemizde oldukça çeşitlidir. Online işlemlerden yana iseniz havale, EFT ve ya kredi kartı bilgileriniz ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde ise paketinizi teslim alırken kredi kartı ve ya nakit para ile satın alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik ve Kullanım Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğuk pres ile ortaya çıkarılan Hindistan Cevizi Yağı ile oluşturulan ürün tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Kullanım içinse yemeklerle birlikte kullanılması kolay ve pratik bir uygulamayı da beraberinde getirmektedir. Katı halde yağ olarak sıvı halde de salatalarda tercih edilebilmektedir. Pasta, kurabiye ve kek yapımında diğer ürünlerle birlikte kullanılabilmektedir. Nemlendirici ve ya güneş koruyucu olarak da kullananlar vardır. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizin cazip fiyatlarına göre 1 adet ürün 29 tl, 2 adet 59 tl, 3 adet 79 tl’dir.