Themra epimedyumlu macun, kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır, en ucuz

 

 

 

 

 

 

 

 

Themra Epimedyumlu Macun Nereden Alınır ?

 

 

 

 

Macun için satın alma adımlarını başlatmak istiyorsanız muhakkak e-ticaret sektöründe yer alan resmi satış sitelerini tercih ediniz. Böylece sipariş verdikten sonra arkanıza yaslanarak güvenle teslimatı bekleyebilirsiniz. Resmi satış sitemizde oldukça kısa bir sürede tamamlanan bir sipariş formu bulunmaktadır. Bu form içinde ad, soyad, adres bilgilerinin yanı sıra kargo şirketi seçimi ve ya ürü ödeme şekli seçimi de yapabilirsiniz. Themra epimedyumlu macun sipariş ver butonuna tıkladığınızda aynı gün kargo işlemleri devreye girer.

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

Sitemizden vereceğiniz siparişlerde orijinal ürününüz özenle paketlenerek aynı gün kargo şirketine teslim edilir. Üstelik bu kargo şirketine de siz karar verebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından biri ile paketiniz taşınır ve en geç iki iş günü sonunda adresinizde size teslim edilir. Teslimat sorunsuzca gerçekleşir ve ödemeyi de isterseniz bu aşamada yapabilirsiniz. Kargo süresince tüm hareketleri sitemizden de takip edebilirsiniz.  Müşteri temsilcilerimiz ile bu konuda iletişime geçebilirsiniz. Çoklu ürün siparişlerinde ise kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

Ödeme Şekli ?

 

 

 

 

Macun için ödeme yapmadan önce kaç adet ürün sipariş edeceğinize karar veriniz. Sonrasında bu isteğinize karşılık gelen ücreti güncel fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme ile nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Online olarak ödeyecekseniz ise havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

Macun kullanımı herkesin kolayca uygulayabileceği bir pratikliğe sahiptir. Kullanım için 1 ve ya 2 çay kaşığı tüketmeniz önerilmektedir. Bu tavsiyeye ve orijinal kutu üzerinde yazan kullanım talimatına uygun olarak kullanınız. Themra epimedyumlu macun bir ilaç değildir, gıda takviyesidir. Ürün bir hastalığın tedavisi ve ya teşhisi için kullanılmamaktadır.