Eyevess Göz Damlası nedir, Eyevess Göz Damlası nereden alınır ?

 

&
 

Eyevess Göz Damlası Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almanın şekil değiştirdiği son yıllarda aktif internet kullanıcılarının da sıklıkla tercih ettiği en pratik yöntem e-ticaret kapsamında yer alan satış firmaları aracılığı ile ürün talep etme ve satın almadır. Bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf eden kullanıcılar aradıkları ürünü de kolayca bulabilmektedir. Resmi satış sitemizden istediğiniz ürün için yine istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Formda iletişim bilgilerinizi ve isteklerinizi belirtiniz. Arkanıza yaslanarak kargo çalışanının getirteceği orijinal ürün paketinizi bekleyiniz. Dilediğiniz şekilde ödeme yaparak ürünün tam olarak sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir internet alış verişinde en çok düşünülen ve önemsenen durum kuşkusuz ki orijinal ürün temin edebilme ya da etmemedir. Bunun için resmi satış sitemiz oldukça hassas davranmakta ve sipariş veren her kullanıcı için güvenlik etiketli orijinal ürün göndermektedir. Böylece ürün üzerinde ürün adı, içeriği, kulanım şekli, saklama koşulları, son kullanma tarihi gibi önemli detaylara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verilen ürün ve ya ürünlerin taşınması ve sorunsuzca size ulaşması da bir diğer önemli unsurdur. Bunun için firmamız Aras Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo gibi kaliteden ödün vermeyen isimler ile çalışmaktadır. Paketiniz hava koşulları da düşünülerek 1 ve ya 2 iş günü içinde paketinizi ayağınıza kadar getirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketiniz size kendi adresinizde teslim edilirken ürününüzü gördükten sonra kredi arktı ve ya nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme şekli yani kapıda ödeme yöntemi pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ancak havale ve ya EFT gibi online işlemler de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

Damla bitki özlerinin kullanılması ile elde edilmiş bir içeriğe sahiptir. Birçok kullanıcı da bu sebeple tercih etmekte ve satın almaktadır. Gün içinde 12 saat arayla iki kez damlatarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.