Polibor Damla nedir, Polibor Damlası nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Polibor Damla Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde de hızla kullanımı artan internet üzerinden yapılan işlemler sayesinde aktif olarak internet kullanan kullanıcılar birçok işlerini bu platformda yapmaktadır. Çünkü tek tıkla ve oturduğunuz yerden yapacağınız işlemler size zaman kazandırmaktadır. Evinizde ve ya iş yerinizde internet erişimini sağladıysanız istediğiniz ürün ve ya ürünler için alış veriş sitelerinden kendinize uygun olan bir adresi seçerek sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemiz de bu anlamda oldukça hassas davranarak müşteri memnuniyetini önemsemekte ve satın alma adımlarınızı pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden satın almak istediğiniz ürün için bir sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir. Bu form içinde adınız, soyadınız ve adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi girebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Doğru ve eksiksiz olarak dolduracağınız bilgilerinizden sonra istediğiniz ürün için de tercihlerinizi belirtebilirsiniz. Kargo şirketi seçimi ve ödeme kanalı tercihi de yine bu aşamada belirlenebilmektedir. En sonunda sipariş ver butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsim ve adet olarak belirlediğiniz ürün ve ya ürünleriniz sizden gelecek olan bilgiler doğrultusunda işleme konulmaktadır. Siparişiniz ile aynı gün kargo süreci de başlamaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden dilediğiniz biri ile paketiniz ayağınıza kadar getirilmektedir. Bu işlemler yaklaşık 2 iş günü kadar sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla için verdiğiniz siparişte istediğiniz sayıya karşılık gelen miktarı da öğrenebilirsiniz. Bu tutarı kapıda ödeme yöntemi ve ya internet üzerinden yapabileceğiniz işlemler ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme de nakit ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Online olarak ise havale ve ya EFT yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel bileşenlere sahip olan ürün içinde kabak çekirdeği yağı, aktif sıvı boron, sıvı propolis ekstratı ve nar çekirdeği yağı bulunmaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Bir bardağın neredeyse dörtte biri kadar su içine 10 damla damlatıp karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.