Aksöğüt Kremi nedir, Aksöğüt Kremi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

Aksöğüt Kremi Temin Etme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü temin etmenin en kolay yolu artık e-ticaret sektöründe bulunan satış firmaları arasında dolaşmak ve uygun olan bir adresten ürün siparişi vermek ile gerçekleşmektedir. Çünkü bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmektedir. İstediğiniz bir ürün için onlarca firma arasında dolaşabilir, sitelerin satış politikalarındaki farklılıkları karşılaştırabilir, fiyat yelpazesinden kendinize göre olanı belirleyebilirsiniz. Böylece hem ürününüze kolayca kavuşabilir hem de hiç yorulmamış olursunuz. Resmi satış sitemizden de satın alma adımlarını takip ederek orijinal ürününüze sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde satın alma adımları için ilk olarak sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir. Formda bulunan ad, soyad ve adres boşluklarına doğru, eksiksiz ve güncel detayları girip onaylayabilirsiniz. Seçeceğiniz kargo firması ile paketiniz adresinize kadar sorunsuzca getirilir ve teslim edilir. Ödeme için kapıda ödeme yöntemi ya da online işlemleri seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem için istediğiniz sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Buna uygun olarak hazırlanan paketiniz Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile güvenle taşınmakta ve teslim edilmektedir. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden de inceleyebilirsiniz. Yola çıkan paketiniz bir ve ya iki iş günü sonunda size ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri Düzenleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda bulunan boşluklara uygun bilgileri girdikten sonra her hangi bir eksik ve ya düzeltme olduğunu fark ederseniz müşteri destek hattımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok internet kullanıcısı alış verişlerinde kapıda ödeme yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntemde isterseniz kredi kartınızı kullanabilir isterseniz nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra havale ve EFT gibi online işlemleri de kullanarak satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem kullanımı oldukça basittir. Nane yağı da kullanılan bitkisel ürün masaj yaparak sürülmelidir. Orijinal kutu üzerindeki açıklamaları da okuyarak kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 49 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + 10 tl kargo ücreti, 3 adet ürün 129 tl + ücretsiz kargodur.