Mavi Serum Nereden Temin Edilir, Mavi Su Serumu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi Serum Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serum temin etmek isteyen müşterilerin en kolay yol ile başlatabilecekleri alış veriş yöntemi internet üzerinden yapılanıdır. İnternet hayatımızın hemen her dalında kullandığımız ve vaktimizi doğru ve hızlı bir şekilde planlamaya faydası olan bir teknoloji harikasıdır. Bu sayede işlerimizi oturduğumuz yerden tek tıkla gerçekleştirebilir ve yorulmadan, fazladan zaman harcamadan başarılı olabiliriz. Ürün satışı yapan sitelerden istediğiniz ürünü seçip sipariş vermek de alış verişinizi keyifli hale getirmektedir. Resmi satış sitemizden ürün talep eden her bir kullanıcımız için ayrıcalıklı hizmet sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden bu ürünü satın almak isteyen müşterilerimiz ilk etapta bir ürün sipariş formu hazırlamalıdır. Form içinde adınız, soyadınız ve bulunduğunuz il, ilçe bilgileri için ayrılan boşluklar bulunmaktadır. Bu bilgilerle birlikte ödeme tipi ve kargo şirketi seçimlerinizi de yaptığınızda paketiniz hazır hale getirilir ve taşınarak size ulaştırılır. Teslimat sırasında ödeme yaparak paketinizi teslim alabilir ya da tüm işlemlerinizi internet üzerinde bitirerek yine paketinizi alarak ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinin olmazsa olmazı kargo gönderimidir. Kargo aracılığı ile gereksinim duyduğunuz ürüne gerçek anlamda ulaşır ve sahip olursunuz. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo güvencesi ile gelen paketiniz sadece size teslim edilir.

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi yapabilmek için çoğu kullanıcı teslimatta nakit ve ya kredi kartı ile kapıda ödemeyi tercih etmektedir. Ancak isterseniz havale ve EFT de yapabilir ve satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serum Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri arasında chamomile recutita flower extract, keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, caffeine, urtica dioica leaf extract, aqua, glycerin, propylene glycol, panthenol, calcium pantothenate, biotin, allantoin, beyaz acı bakla, çentiyan kökü özü gibi maddeler bulunan ürün tamamen bitkisel içeriklidir. Günde iki kez kullanılabilir. Damlattığınız bölgeye dairesel hareketlerle yedirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 179 tl + kargo bedeli, 2 adet 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 349 tl + ücretsiz kargo olarak değerli müşterilerimiz için satıştadır.