Kolajen Maskesi nedir, Kolajen Maskesi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Kolajen Maskesi Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerli vaktimizi daha da iyi planlamak ve tüm işlerimizi gün içine sığdırabilmek için internet kullanımımız oldukça artmıştır. Bu şekilde sanal ortamda pek çok işi daha kolay ve kısa sürede gerçekleştirebiliyor, üstelik tüm adımları oturduğumuz yerden yapabiliyoruz. Akıllı telefon, tablet ve ya bilgisayarlarımızdan internet erişimini sağladığımız her noktada ürün satın alımını gerçekleştirebiliyoruz. Ürün satışı yapan farklı firmalar arasında dolaşarak istediğimiz standartlarda satış yapan adreslerden ürün siparişi verebiliyoruz. Bu işlemleri yaparken tek dikkat edilmesi gereken resmi satış sitesinden ürün talep etmektir. Resmi satış sitemizden siz de kolaylıkla ürün talebinde bulunabilir ve alış veriş keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Hazırlığı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beğendiğiniz bir ürünü denemeye başlamak için öncelikle satın almalı ve ödeme yaparak tam olarak sahip olmalısınız. Bunun için internette faaliyet gösteren resmi satış sitemizden sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi ilgili boşluklara doldurarak işe başlayabilirsiniz. İsterseniz kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi tercihinde de bulunabilirsiniz. Son olarak sipariş ver butonuna basarak onaylayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün için zahmetsizce sipariş verebilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra tam da istediğiniz şekilde paketlenme işleminiz yapılır ve aynı gün kargo şirketine verilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır. Paketiniz iki iş gününde ayağınıza kadar getirilmektedir.

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün ve ya ürünler için çeşitli yollarla ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini teslimat sırasında yapabilirken, internet üzerinden de havale ve ya EFT yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün bileşenleri arasında rumex acetosella extract, hexyl cinnam aldehyd, linalool, parfüm, aqua, lavandula stoechas extract sayılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamadan önce cildinizin temiz olmasını sağlayınız. Ürünü iyice karıştırdıktan sonra fırça yardımıyla sürünüz. Bir süre bekleyip soyarak çıkarabilir ve durulayabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli yeni fiyat listemize göre 1 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.