Curcumin 500 nedir, Curcumin 500 kullanmadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Curcumin 500 Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde çok değerli kullanıcılarımız için satışa sunulan ürün artık hemen herkesin bildiği ve severek kullandığı oldukça popüler bir üründür. Sitemizde sipariş formu hazırlama, kargo işlemleri, teslimat ve ödeme gibi kolay ve hızlı adımlar mevcuttur. Bu adımların hızlı ilerleyebilmesi için site çalışanlarımız gayet pratik sayfalar hazırlamış bulunmaktadırlar. Kısa ve sadece teslimat için gerekli olacak sorular ile sipariş formunuzu hazırladıktan sonra arkanıza yaslanarak gönül rahatlığıyla teslimatınızı bekleyebilirsiniz. Ödemenizi de yaptıktan sonra tam olarak ürünün sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

Ürün şase olarak hazırlanmıştır ve böylece doz konusunda sorun yaşamazsınız. Bir kullanım için yoğurdunuzun içine boşaltacağınız bir şase ürün yeterlidir. İyice karıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz. Bu karışımı akşam yemeklerinizden önce hazırlayabilirsiniz. Bir haftada 5 akşam kullanımı tavsiye edilmektedir. Önerilen dozu aşmayınız. Ürün herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Kendi orijinal kutu ve ambalajında rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kavruk Zerdeçal ve İçindekiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içinde kullanılan bileşenler tamamen bitkiseldir. Bir pakette 200 gr zencefile eş değer altın yoğurt kürü ve 20 mg probiyotik,  500 gr zerdeçala eş değer kurkumin ve zencefil, arı sütü ve propolis, okyanus yosunu spirulina, ceylon tarçın gibi bileşenler bulunmaktadır. Kavruk zerdeçal ve altın yoğurt kürü özellikle kullanıcı yorumlarındaki beğeniyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

Bu popüler ürün için sipariş verdiğinizde hemen işlemleriniz değerlendirmeye alınır ve temin edilen orijinal ürün ve ya ürünleriniz paketlenerek size ulaştırılmak üzere yola çıkar. Kargo işlemleri Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo tarafından sağlanmaktadır. Teslimat sipariş formunda belirtilen isim ve adrese yapılmaktadır. Bir ve ya iki iş gününde işlemler tamamlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havale ve ya EFT işlemlerinizi online yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur.