Beetox Krem nedir, Beetox Krem nereden alınır ?

 

 

 

 

 

Beetox Krem Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günümüzde her nevi işimizi oturduğumuz yerden tek tıkla gerçekleştirebildiğimiz bir internet kolaylığı vardır. Erişiminizi sağladığınız her noktadan akıllı telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ve ya tabletlerinizden resmi satış sitelerine ulaşarak aradığınız ürünü bulup satın alma adımlarını başlatabilirsiniz. Sitemiz de değerli müşterilerimizin vaktini önemsemekte ve her adımda pratik çözümler üretmektedir. Sipariş formunuzu sadece birkaç bilgi ile hazırlayabilir ve sonrasında arkanıza yaslanarak kargo paketinizi bekleyebilirsiniz. Teslimat kapınızda gerçekleştikten sonra orijinal ürününüzü gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunda verdiğiniz bilgiler üründen kaç adet istediğiniz, teslimatın nereye ve kime yapılacağı ile ilgilidir. Bunun için önemlidir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile sizlere gönderilecek olan paketiniz en geç iki iş gününde elinizde olmaktadır. Sipariş verdiğiniz saat uygunsa aynı gün kargo hizmeti başlatılmaktadır. Böylece hızlı teslimatın keyfini yaşayabilirsiniz. Kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi alış verişinizin son basamağıdır. Bu aşamada istediğiniz yolu seçebilirsiniz. Resmi satış sitemiz hemen her bütçeye hitap edebilecek olan ve ödeme kolaylığı ile isteyen herkesin ürün sahibi olabileceği alternatifler sunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi paketiniz adresinizde size verilirken yapılabilmektedir. Bu işlemi kredi kartı kullanarak ya da nakit para ile kolayca yapabilirsiniz. İnternet ortamında devam edebileceğiniz ödeme seçenekleriyse EFT ve havaledir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün siparişi vermek istediğiniz bilgileri ve kendi iletişim bilgilerinizi vermek ile olmaktadır. Alış verişin ilk adımıdır. Adınız, soyadınız, adresiniz, kargo şirketi seçiminiz, ödeme şekli tercihiniz gibi verileri girerek onaylamanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde arı zehri, enzim, peptid, Melittin, amino asit bulunan bitkisel içerikli ürün kolay kullanımlıdır. İnce bir tabaka halinde sürüp kuruduktan sonra mikrofiber bez ve ya ıslak mendil yardımıyla temizlenebilmektedir. Orijinal ürün kutusu üzerinde yazan içerik ve kullanım bilgilerini okuduktan sonra kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.