Keto Guru Nasıl Satın Alınır?, Keto Guru Nasıl Satın Alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

Keto Guru Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın alma beğenilen bir ve ya birden fazla ürün için ödeme yaparak tam olarak ona sahip olma anlamını taşımaktadır. Satın alma işlemleri gerçek mağazalarda yapılabileceği gibi internet üzerinde de yapılabilmektedir. Hatta son yıllarda sanal olarak başlatılan alış veriş sayısı da hızla artmıştır. Çünkü daha kolay ve kısa sürede tamamlanan alış verişiniz günlük işleriniz aksamadan zahmetsizce gerçekleşmektedir. Resmi satış sitemizden bu ürün için pratik bir biçimde sipariş verebilirsiniz. Dolduracağınız form sonrasında paketiniz hazırlanarak kargo aracılığı ile size ulaştırılmaktadır. İstediğiniz şekilde ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunda bazı bilgileriniz için uygun boşluklar hazırlanmıştır. Bu alanlara kendi kişisel bilgilerinizi kolaylıkla girebilirsiniz. Adınız, soyadınız ve adresiniz size ait olan iletişim bilgileridir. Bunların tamamının doğru, güncel ve eksiksiz olması lazımdır. Çünkü ürün paketiniz bu bilgiler ışığında teslim edilmektedir. Kaliteli bir hizmet alabilmek için adres detaylarınızı doğru olarak giriniz. Bununla beraber ödemenizi ne şekilde yapacağınızı da bu bölümde belirleyebilirsiniz. Taşıma ve dağıtım işini üstlenen kargo firmasını da yine kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri Hangileri?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün paketinizin doğru bir şekilde taşınarak sorunsuzca size teslim edilmesi önemlidir. Bunun için bu işi kaliteden ödün vermeyen isimlerin yapması gerekmektedir. Firmamız PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Siparişiniz sizin istediğiniz noktaya iki iş günü içinde getirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapabilmeniz için dilerseniz havale ve EFT gibi online yöntemleri tercih edebileceğiniz gibi, kapıda ödeme yöntemini de seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde de yazan açıklamalarda içerik bilgisine yer verilmiştir. İçinde B6, B3 vitaminleri, potasyum, glutamin, magnezyum, kito kompleksi bulunan bitkisel ürün aynı zamanda kolay kullanımlıdır. Öğünleriniz sırasında bir bardak suyun içine bir adet efervesan tablet atarak çözündükten sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yenilenen indirimli fiyatlarımıza göre 1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.