Lipolysis Jel nedir, Lipolysis Jel soğuk lipoliz nereden alınır

 

 

Lipolysis Jel Nasıl Ve Nereden Temin Edebilirim?

 

 

 

 

 

 

Jel olan ürünü temin etmek ve bir an önce kullanmaya başlamak istiyorsanız resmi satış sitemizi ziyaret etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Sitemizde kolay satın alma adımları, pratik işlemler ve sonunda sorunsuz bir teslimat ile sunulan ayrıcalıklı hizmet sayesinde her bir müşterimiz memnuniyetle alış verişlerini gerçekleştirmekte ve keyif almaktadır. Bu sebeple uzun yıllardır olumlu geri dönüşler alan firmamızdan ürün talep ettiğinizde hologram etiketli orijinal ürün size ulaştırılır. Orijinal ürününüzü ilk açan siz olursunuz. Kullanım için talimatları okuyabilir ve yine içerik bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yöntem pek çok internet kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Çünkü ürün paketini gördükten sonra yani kargo görevlisi size paketinizi teslim ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Bu ödemeyi isterseniz nakit para ile isterseniz de kredi kartı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak işlemlerin bu şekilde olmasını istemeyen müşterilerimiz internet üzerinden havale ve ya EFT yaparak da satın alımlarını gerçekleştirebilmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Gönderim Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün sipariş formunu doldurduktan sonra tüm bilgileriniz tarafımıza ulaşır ve sipariş saatinize göre aynı gün kargo şirketine özenle hazırlanan paketiniz teslim edilir. Kargo görevlisi teslim aldığı paketi adresiniz neresi olursa olsun aynı itina ile taşır, dağıtır ve ayağınıza kadar getirir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo ile taşınan paketiniz yaklaşık iki iş gününde elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Size teslime dilen ürün tamamen orjinaldir. Kendi kutu ve ya ambalajında saklamanız tavsiye edilir. Serin, kuru, rutubetsiz, direkt güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

 

 

Muhteviyat kullanım Bilgisi

 

 

 

Bitkisel olan ürün muhteviyatında oleik asit, hyarulonic asit, 8 farklı bitki enzimleri bulunmaktadır ve çoklu doymamış bir omega 6 yağ asididir. Kullanmadan önce bölgeyi temizleyip jeli sürüp 10 dakika kadar masaj yaparak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

1 adet ürün sadece 129 tl + ücretsiz kargo, 2 adet ürün 219 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 299 tl + ücretsiz kargodur.