Boğaziçi Limon Kolonyası nedir, Boğaziçi Limon Kolonyası nereden alınır ?

 

 

 

 

Boğaziçi Limon Kolonyası Satın Alırken

 

 

 

 

Ürün ihtiyacı duyan herkes farklı alanlardan alış veriş yapmakta ve farklı satış politikalarını tercih etmektedir. Çünkü her bireyin satın alma prensipleri, kolay ödeme tercihleri, teslimat seçimleri farklı olabilir. Ancak şimdilerde en çok kullanılan alış veriş yöntemi internet üzerinde faaliyet gösteren ürün satış sitelerini kullanmaktır. Bu sitelerden yapacağınız işlemler oturduğunuz yerden tek tıkla gerçekleştiği için kısa zaman içinde kolaylıkla tamamlayabilir ve ürününüze kavuşabilirsiniz. Fakat bu işlemlerin kolaylığı yanı sıra bazı olumsuz yanları da olabilmektedir. Uygun ve güvenilir satış yapamayan adreslerden sipariş verdiğinizde farklı ürünler gönderilebilir, kargo süreci uzayabilir, ödeme farklılıkları doğabilir. Bunun için resmi satış sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri Nasıl Düzenlenir?

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün sipariş etmek istediğinizde sipariş formu sayfamıza ulaşmalısınız. Bu sayfa üzerinde yer alan ad, soyad, adres bilgileri için bulunan boşluklara kişisel bilgilerinizi doğru, eksiksiz ve güncel olarak giriniz. Kargo şirketi ve ödeme tipini işaretleyiniz. Bu işlemler ilgili tekrar düzenleme yapmak isterseniz ise müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinde sıklıkla karşılaşılan olumsuz durumlardan biri de orijinal ürün temin edilememesidir. Resmi satış sitemizden hologram etiketli orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Böylece üzerinde yer alan, içerik, kullanım, saklama koşulları gibi bilgileri de edinmiş olursunuz.

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

Ürün 400 ml orijinal şişesinde size teslim edilmektedir. 80 derece etil alkol, limon esansı ve su kullanılarak elde edilen ürünü gün içinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürünü avucunuza aldıktan sonra tüm elinize sürebilir ve basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

Teslim edilen kargo paketiniz için kapınızda kredi kartı ve ya nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun haricinde EFT ve havale ise online olarak tercih edebileceğiniz diğer ödeme şekillerindendir.

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

1 adet ürün 39 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 139 tl + ücretsiz kargo olarak değerli müşterilerimiz için satışa sunulmuştur.