Stag sprey nedir, stag 9000 sprey nereden alınır ?


Stag 9000 Satın Alma Adımları

 

 

 

Sprey formunda satışa sunulmuş olan ürün için satın alma adımlarını resmi satış sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Satın alırken özellikle internet sitelerini kullanıyor iseniz resmi satış sitelerinden sipariş vermeye özen gösteriniz. Sitemizde işlemler sipariş formu oluşturmak ile başlamaktadır. Yani ürün talep formu olarak da bilinen bu aşamada kişisel iletişim bilgileriniz ve ürün ile ilgili istekleriniz yer almaktadır. Adınız, soyadınız, adresiniz, ödeme yapacağınız kanal ve gönderimi yapacak olan kargo firması seçimi gibi kısımlar özenle doldurulmalıdır. Bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması sorunsuz bir teslimatı da beraberinde getirecektir. Kargo ve ödeme ile alış verişiniz tamamlanmaktadır.

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

Sitemizden ürün talep eden her bir müşterimiz için özenle hazırlana paket aynı gün kargo şirketine teslim edilmektedir. İstediğiniz ürün ve ya ürünler orijinal olarak size ulaşmaktadır. Kargo işlemleri için sizin seçeceğiniz bir firma ile taşıma ve dağıtım işlemleri yapılmaktadır. Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo güvencesiyle paketiniz ayağınıza kadar gelmektedir. Hareketleri sitemizden incelenebilmektedir.

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

Sipariş formunuzda yer alan tüm verilere göre paketiniz ayağınıza getirildiğinde orijinal ürün ile karşılaşırsınız. Çünkü gönderim hologram etiketli yani güvenlik etiketli ürünler ile yapılmaktadır. Kutu üzerinde yer alan içerik, kullanım, üretici firma bilgisi, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi önemli açıklamalar bulunmaktadır. Kullanmadan önce muhakkak okuyunuz.

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün için sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Buna göre yapacağınız ödemeyi ise farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Alış verişinizi başlattığınız sanal ortamda ödeme yapmaya devam etmek istiyorsanız havale ve ya EFT gibi yolları seçebilirsiniz. Ancak paketinizi görüp teslim aldıktan sonra ödeme yapmayı tercih edenlerdenseniz kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bileşenler ve Kullanım Şekli

 

 

 

Bitkisel ürün bileşenleri arasında susam yağı, nane yaprağı ve karanfil yağı bulunmaktadır. Bölge üzerine iki kez püskürterek uygulayabilirsiniz. Her püskürtmede 3 defa sıkmanız uygun olmaktadır. İlave içerik ve kullanım bilgisi için orijinal ürün kutusu üzerinde yazanları okuyabilirsiniz.

 

 

 

Fiyat

1 adet sprey için yalnızca 49 lira ödeyebilirsiniz.