Bomb Size nedir, Bomb Size serum alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

Bomb Size Resmi Satış Sitesi

 

 

 

Sitemiz değerli müşterilerimiz için üstün hizmet anlayışı ile çalışmakta ve olumlu geri dönüşler ile her geçen gün daha da ayrıcalıklı işler yapmaya devam etmektedir. Site çalışanlarımız 7/24 aynı özveri ile ve durmaksızın istek ve önerilerinizi dinlemekte ve yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu sebeple istediğiniz ürünü resmi satış sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş edebilir ve kısa sürede kapınıza kadar gelen paketinizi teslim alabilirsiniz. Elinize ulaşan ürün güvenlik etiketli yani orijinaldir. Bu sebeple teslim aldıktan sonra üzerindeki açıklamaları da okuyarak istediğiniz bir vakitte kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde tüm adımlar oldukça pratik ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde ürün için bir talep formu oluşturabilirsiniz. Ad, soyad ve adres detaylarınızı uygun boşluklara girdikten sonra sipariş ver butonuna tıklarsınız ve iletişim bilgileriniz ile ürün istekleriniz tarafımıza ulaşır. Aynı gün kargo işlemleri başlatılır. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz bir ve ya iki iş günü içinde size ulaşır.

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

Teslim alıp bir an önce kullanmaya başlamak istediğiniz ürününüz için kapıda ödeme, online ödeme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde nakit ve ya kredi kartı ile kendi adresinizde ve kargo görevlisi yardımı ile kapınızda ödeme yapabilirsiniz. Online alternatiflerde ise EFT ve ya havale şıklarını kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

5 ml’lik ambalajıyla bir kutuda 12 adet olarak satışı bulunan ürün kadın kullanıcılar içindir. Günlük olarak kullanılabilir. Uygulama sırasında nazik ve yuvarlak hareketler ile masaj yapılabilir.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 kutu Bomb Size Serum ( 1 * 12 adet ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Bomb Size Serum ( 2 * 12 adet ) 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Bomb Size Serum ( 3 * 12 adet ) 199 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Bomb Size Serum ( 4 * 12 adet ) 249 tl + ücretsiz kargodur.