Hot Therapy Satın Alırken nelere dikkat edilmelidir, Hot Therapy hemen alma sitesi

 

 

 

Hot Therapy Satın Alırken

 

 

Uzun süredir aradığınız bu ürünü nihayet sitemizden kaliteli ve güvenilir hizmet alarak kolaylıkla temin edebilirsiniz. Zaten internet alış verişi tercih ediyorsanız resmi satış sitelerini kullanmaya özen gösteriniz. Bir ürünü internette faaliyet gösteren bir adresten satın almak için öncelikle bir ürün talep formu hazırlamanız gerekmektedir. Bu formda hem istediğiniz ürün adı ve sayısı hem de iletişim bilgileriniz bulunur. Buna göre hazırlanan siparişiniz kargo şirketi ile gönderilir ve ödemeyi de kendi uygunluğunuza göre yapabilirsiniz.

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

Resmi satış sitemizden ürün temin etmek isteyen her bir kullanıcıya hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Böylece siz de elinize ulaşan orijinal ürün kutu ve ya ambalajı üzerindeki açıklamalara da kavuşmuş olursunuz. Ürünü ne kadar sıklıkla ve hangi miktarda kullanacağınız, içinde yer alan bileşenler, saklama koşulları, üretici firma bilgileri gibi açıklamaları kullanımdan önce muhakkak okumanız tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

Sanal ortamda başlayan alış verişiniz sonunda kargo şirketi teslimatı ile gerçek ürüne ulaşmanızla tamamlanmaktadır. Bunun için bu kısım oldukça önemlidir. Güvenli ve kaliteli hizmet hızlı ve sorunsuz bir kargo işlemi ile gerçekleşmektedir. Bunun için sitemiz üstün hizmet anlayışına sahip isimler ile çalışmaktadır. Bir ve ya iki iş gününde yapılan teslimat Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

Elinize ulaşan orijinal ürünü kullanmadan önce talimatları okuyunuz. Bölge üzerine az miktarda ürünü yedirerek, masaj yaparak ve nazik bir şekilde 3-4 kez sürebilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

Satın alacağınız ürün ve ya ürünler için kargo teslimatı yapılırken satın alım yapabilirsiniz. Kredi kartı ve ya nakit para ile yapacağınız kapıda ödeme dışında havale ve EFT yöntemleri de vardır.

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

1 adet Hot Therapy 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Hot Therapy 150 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Hot Therapy 210 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Hot Therapy 280 tl + ücretsiz kargo ile yenilenen güncel fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.