Harmonica Linea Damla nedir, Harmonica Linea Damla kimler kullanabilir ?

 

 

 

Harmonica Linea Damla Nasıl ve Nereden Alabilirim?

 

 
Beğendiğiniz ve son günlerde yakın çevrenizden de sıklıkla duymaya başladığınız bu ürün şimdi resmi satış sitemizde sizler için satışa sunulmuştur. Yapmanız gereken ilk şey internet bağlantınızı sağlamaktır. Bundan sonra akıllı telefon, bilgisayar ve ya tabletinizden sitemize ulaşabilirsiniz. Sipariş formu sayfasına geldiğinizde adınız, soyadınız, adresiniz ve isterseniz kargo şirketi seçimi, ödeme seçenekleri tercihi gibi kısımları doğru bir şekilde oluşturduktan sonra sipariş ver butonuna basmanız yeterlidir. Daha sonra bu alanlar ile ilgili güncelleme ve düzenleme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Aynı Gün Kargo!

 

 
Hızlı teslimat özellikle e-ticaret sektöründe yapılan alış verişlerde önem kazanmaktadır. Bunun için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan isimlerden MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Sizin kendi bilgi ve isteklerinize göre hazırlanan paketiniz yine kendi tercihinize göre belirlediğiniz kargo şirketi ile yola çıkmaktadır. En geç iki iş günü sonunda da kapınızda olmaktadır. Pazar günleri iş günü olarak sayılmaz.

 

 
Ürün Muhteviyatı

 
İçerisinde bitki, bitki özleri ve ya suları kullanılan ürün bu nedenle her geçen gün kullanıcı sayısında artış yaşamaktadır. İlaç olmayan ürün bir gıda takviyesidir.

 
Kullanım Şekli
Oldukça kolay bir kullanımı olan ürün için bir bardak ılık su yeterlidir. Suyun içine 5 ile 10 damla arasında üründen damlatarak zahmetsizce tüketebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

 
Ödeme Nasıl Yapılır?

 
Tabi ki satın almak istediğiniz ürün sayısına göre bir tutar belirlenmektedir ve karşılığında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun birkaç değişik yolu vardır. Online ödeme yine kullanıcılarımızın seçtiği bir yöntemdir. İnternet bankacılığı ile müşterilerimiz zahmetsizce havale ve EFT yapabilmektedir. Ancak bazı müşterilerimiz ise kapıda ödeme yöntemini seçerek teslimat anında satın alımlarını gerçekleştirmektedir
Kampanyalı Fiyatlar

 

 
Kampanyalı fiyat listemize göre 1 adet Harmonica 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Harmonica 159 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Harmonica 209 tl + ücretsiz kargo, 6 adet Harmonica 299 tl + ücretsiz kargodur.