Kozalak Macunu hakkında yorumlar ve kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kozalak Macunu Nasıl Satın Alınmaktadır?

 

 

 

 

 

 
Gerçek mağazalar arasında tüm gün dolaşıp yorulmadan, farklı ürünler ile kafa karışıklığı yaşamadan, günün sonunda kararsız kalıp ürün satın almaktan vazgeçmeden çok daha kolay bir şekilde oturduğunuz yerden satın alımınızı yapabilirsiniz. Resmi satış sitemizde aradığınız ürünü inceleyebilir ve kısa zamanda sipariş verebilirsiniz. Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe detaylarını girdikten sonra ödeme tipi ve kargo firması seçiminizi de yaparak iletişim bilgilerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Aynı gün isteğiniz değerlendirmeye alınır. Teslimat için kargo işlemleri başlar ve adresinizde gerçek ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 
Müşterilerimizin alış verişlerinden keyifle ayrılabilmeleri için siparişten teslimata ulaşabilecekleri müşteri destek hattımız hizmet vermektedir. Sipariş formunuzdaki bilgilerinizi güncellemek, kargo hareketlerinizi öğrenmek, teslimat ile ilgili detaylar eklemek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Gönderim ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün ya da ürünleriniz hologram etiketli olarak stoklardan temin edilir ve paketleme servisine verilir. Bu serviste itina ile hazırlanır ve kargo şirketine teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo seçiminizle taşıma ve dağıtım işlemleri başlar. En geç iki iş günü sonunda size zahmetsizce teslim edilmiş olur.

 

 
İçerik ve Kullanım

 

 

 

 
Tamamen bitkisel olan ürün bileşenleri arasında bitki suları ve ya bitki özler bulunmaktadır. İlave içerik bilgisi için kutu üzerindeki açıklayıcı ibarelere bakınız. Ürün ilaç değildir. Yine hologram etiketli kutu üzerinde kullanım şekli de açıklanmıştır. Kullanıma başlamadan önce dikkat ile okuyunuz ve anladığınızdan emin olunuz.
Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapıda ödeme ve online ödeme resmi satış sitemizi tercih eden ziyaretçilerin kullanabileceği satın alım yollarındandır. Kapıda ödemede kargo teslimatı yapılırken satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme ise internet üzerinden kolaylıkla yapılan sanal işlemlerdendir. EFT ve havale ile belirtilen tutarı ödeyebilirsiniz.

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 
1 kutu Kozalak Macunu 79 tl + ücretsiz kargo, 2 kutu Kozalak Macunu 129 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Kozalak Macunu 169 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Kozalak Macunu ise 199 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.