Fatimatin nedir, Fatimatin almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatimatin Sipariş Formu Oluşturma

 

 

 

 

 

 

 

 
Bazı internet satış sitelerinde alış veriş yapmak için başladığınız işlemlerin ilk basamağı olan sipariş kısmı oldukça uzun zaman sürmekte ve sıkıcı olabilmektedir. Çünkü sipariş için gerekli olan bilgiler dışında sorular sorulmakta ve form anket niteliğinde hazırlanmaktadır. Ancak resmi satış sitemizde sadece teslimatta kullanılacak olan iletişim bilgileri için uygun boşluklar bırakılmıştır ve kısa sürede tamamlanabilir. Adınız, soyadınız, adresiniz için doğru bilgilerinizi girebilirsiniz. Bundan sonra dilerseniz bazı seçimler de yapabilirsiniz. Kargo şirketini yani sipariş paketinizi taşıyacak olan firmayı bu adımda seçebilirsiniz. Ödemeyi nasıl yapacağınıza karar verdiyseniz yine şıklardan birini işaretleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemizde kısa sürede hazırladığınız sipariş formundan sonra sıra kargo işlemlerine geçer. İstediğiniz sayıda ürün stoklardan alınarak temin edilir ve seçtiğiniz kargo şirketine aynı gün teslim edilir. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketi ile siparişiniz bir ve ya iki iş gününde size ulaşmış olur. Pazar günü iş günü olarak düşünülmemelidir. Adres olarak iş yeri ya da ev adresinizi verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 
Satın alacağınız ürün için nasıl ödeme yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Bu tercihinizi tamamen kendi bütçenize ve ödeme kolaylığı anlayışınıza göre yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi sipariş paketiniz adresinize geldiğinde yapılabilen bir satın alma alternatifidir. Bundan başka EFT ve havale yapabileceğiniz internet bankacılığı seçenekleri de vardır.

 

 

 

 

 

 
Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 
Sizler için orijinal olarak temin edilerek ayağınıza kadar ulaştırılan bu bitkisel ürün içinde vitaminler ve mineraller lutein, yaban mersini, zeaksantin bulunmaktadır. Gün içinde 2 sefer kullanabileceğiniz ürünü 30 gün almanız tavsiye edilir. Serin ve kuru ortamda saklayınız.

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli fiyatlar devam ettiği müddetçe gereksinim duyan her bir müşterimiz kolaylıkla resmi satış sitemizden sipariş vererek ürün ve ya ürünlerine kavuşabilmektedir. Yenilenen fiyat listemizle 1 adet Fatimatin 149 tl + ücretsiz kargo, 2 adet Fatimatin 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Fatimatin 319 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Fatimatin 399 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.