Hetunis Şurubu nedir, Hetunis Şurubu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Hetunis Şurubu Nereden Temin Edebilirim?

 
Günlerdir adını sıklıkla duyduğunuz, kullanıcı yorumlarını okuduğunuz, içerik ve kullanım bilgisini öğrendiğiniz ve sonunda satın almak istediğiniz bu ürünü en hızlı ve pratik olarak internet satış firmalarını kullanarak temin edebilirsiniz. Bunun için internette faaliyet gösteren ürün satışı yapan siteleri ziyaret edebilirsiniz. Siteler arasında karşılaştırmalar yapabilir, fiyatları kıyaslayabilir ve kendi bütçenize ve kolaylığınıza göre satın alımınızı yapacağınız adresi seçebilirsiniz. Resmi satış sitesi tercih etmeniz önerilmektedir. Sitemizden de sipariş verme, kargo hareketleri, ödeme ve teslimat adımları ile kolaylıkla ürünü temin edebilirsiniz.

 

 
Orijinal Ürün

 

 
Resmi satış sitemiz her kullanıcı için pratik ve hızlı adımlar ile alış veriş yapabilmelerini hedeflemektedir. Bunun için kısa sürede sipariş verebilir ve yine hızlı teslimat ile en geç iki iş günü sonunda orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz. Güvenlik etiketli ürün kutusu üzerinde ürün adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi önemli açıklamalar yer alır. Kullanımdan önce mutlaka okuyunuz.

 
Kargo ve Gönderim

 

 
Kargo gönderimi için sipariş formunuzda işaretleyerek seçebileceğiniz firmalar size sunulmuştur. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo şıklarından dilediğiniz birini seçebilirsiniz. Paketiniz adresiniz neresi olursa olsun bir ile iki iş günü içinde ayağınıza kadar gelmektedir.

 
Teslimat ve Ödeme

 
Kargo teslimatınız adresinizde gerçekleştikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Kargo çalışanı ile elinize ulaşan paket için kapıda ödeme yaparken nakit ya da kredi kartı seçebilirsiniz. İsterseniz online olarak havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 
Nasıl Kullanılmalıdır?

 
Macun şeklinde elinize ulaşan ürün tamamen bitkiseldir, günlük olarak kullanabilirsiniz. Bileşenleri kara turp tohumu özü, lavanta balı Şiraz üzümü özü, meyan, zencefil, öksürük otu olarak bilinmektedir. Önerilen dozu aşmayınız. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız. İstediğiniz miktarı sipariş formunuzda belirtmeyi unutmayınız.

 
Güncel Fiyatlar

 

 
İsteyen herkes sahip olabilsin diye 1 adet Hetunis Şurubu 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 adet Hetunis Şurubu 249 tl + ücretsiz kargo olarak fiyatlarımızı güncellemiş bulunuyoruz.