Prostacare Ultra nedir, Prostacare Ultra nereden alınır ?

 

 

 

Prostacare Ultra Sitemizde Satışta!

 
Aradığınız ve hakkında bilgi edindiğiniz bir ürünü nereden ve nasıl satın alacağınıza bazen karar veremeyebilirsiniz. Bunun için kullanacağınız en pratik yol ise internet satış firmalarını ziyaret ederek hem bilgi edinmek hem de sipariş vermektir. E-ticaret sektörü bu alış veriş için kurumuş ve özellikle son yıllarda hızla büyümüş bir alandır. Bu sektör içinde onlarca ürün ve yüzlerce satış yapan firma vardır. Hangi adresten sipariş vereceğiniz önemlidir. Resmi satış sitemizden ürün talep ettiğinizde hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Siparişten teslimata tüm işlemleriniz kalite ile gerçekleşmektedir.

 
Kargo ve Gönderim Süreci

 

 
İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürün aynı gün argo şirketine teslim edilmek üzere stoklardan temin edilmekte ve paketleme servisinde itina ile hazırlanmaktadır. PTT Kargo, MNG kargo ve ya Aras Kargo ülkemizde özveri ile çalışan ve gönderimlerinde kaliteye önem veren şirketler arasındadır. Paketiniz hazırlandıktan sonra taşıma ve dağıtım işini yapacak şirketi seçerek en geç iki iş günü sonunda ürün ve ya ürünlerinize kavuşabilirsiniz.

 
İçindekiler

 

 
Ürün 50 ml olarak ve hologram etiketli orijinal kutusu ile elinize ulaşmaktadır. Muhteviyatında bitki ve bitki özleri kullanılmaktadır. Bitkisel ürün ilaç olarak kullanılmamaktadır. Bir hekim tarafından reçete edilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı yükseklikte ve rutubetsiz bir ortamda saklayabilirsiniz.

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 
Kullanım için yine güvenlik etiketli ambalaj üzerinde yer alan açıklamaları okuyup inceleyebilirsiniz. Günlük olarak kullanılabilmektedir. Tavsiye edilen miktarda ve zamanda kullanmaya özen gösteriniz. Kendi kutusunda saklayınız.

 
Ödeme Nerede Gerçekleşmektedir?

 

 
Tamamen müşterinin bütçesine ve ödeme kolaylığına göre belirlenen ödeme seçeneği sipariş formunda belirtilebilmektedir. Sipariş formunuzda kapıda ödeme ve ya online ödeme seçeneklerinden birini işaretleyerek tercih edebilirsiniz. Online ödeme yönteminde internet bankacılığını kullanarak EFT ve ya havale yapabilirsiniz. Kargo teslimatında ise nakit para ve ya kredi kartını kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 
1 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 139 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 229 tl + ücretsiz kargodur.